Vila Luxor - Recepce

Vila Luxor je nový turistický objekt, který přitahuje pohledy svým vzhledem i atraktivitou.

V něm se nachází čtyřlůžkové, třílůžkové a dvoulůžkové apartmány AP/ST.

V každém apartmánu je koupelna, WC, kuchyňka (elektrický sporák, lednička se zmrazákem, nádobí), stůl, čtyři židle, francouzská postel pro dvě osoby a dvě lůžka, balkón a terase. Vila se nachází v blízkosti moře kde josu písčité, obláskové I kamenné pláže.

     
Apartmanová oblast i přístav Frapa
Staré rybářské město
 
Staré město Trogir - 20 km
Split - 42 km
 
Nautický klub
 
Speciality
 

Pláž s čistým mořem

 

Rogoznica je městečko v střední Dalmácii umístěné mezi dvěma většími městy - Splitem a Šibeníkem. Městečko bychom mohli rozdělit do dvou částí: staré a nové.

Města a parky přírody v blízkosti vily Luxor

 

Stará část s rybářskými loďkami zakotvenými hned u promenády je velmi atraktivní a působí typicky středozemně díky své architektuře. Byla obydlena již v Antice a byla známá tím, že vyráběla vlastní peníze. Přístav Rogoznica byl již za benátské zprávy nejbezpečnějším přístavem pro malé lodě pro její mělké moře. Dnes se tu nachází přístav Frapa, který je nejbezpečnějším přístavem pro lodě všech velikostí v této částí pobřeží.

V městečku se nachází tržnice, rybárna, pošta, pekařství, řeznictví, různé obchůdky, ambulance a kolem deseti restaurací, které nabízí rybí speciality, mušle, krabi a jiné plody moře, a ve kterých je možné přiobědnat se. Rogoznica se nachází na středním Jadránu, a je obklopena Splitem, Šibeníkem, Trogirem a Primoštenem.

 

Park přírody Krka
Park přírody Krka
Sport, rekreace, zábava...

Nedaleko Rogoznici je park přírody „Kornati“ s mnoha ostrůvky a park přírody „Krka“ se svýmy překrásnými vodopády. Z městečka se pravidelně organizují jednodenní výlety do všech okolních měst a parků přírody. Městečko nabízí možnost odpočinku, sportu a rekreace, takže můžete pronajímat lodě, hrát tenis, učit se potápět, řídit motorovými čluny...

V blízkosti (4 km od Rogoznice) se nachází jedna z největších diskoték na Jadránu, „Aurora“.

Apartmanová oblast i přístav Frapa
Staré rybářské město
 
Šibenik - 32 km
Primošten - 7 km
 
Potápěčský klub
 
Speciality
 

 


Informations and Resevations :

Vila Luxor - Put Šepurine bb - Rogoznica - Hrvatska

tel/fax: ++385 (0)98 922 0331

E-mail: vilaluxor@gmail.com